KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14245176
nr 1424 5176
Heinrich Gollob
(1886-1917), Österrike
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 41x31cm, yttermått inklusive ram: 60x51cm
Heinrich Gollob, målare född 1886, död 1917.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:48:44
5/10 09:58:22